Jako materiał możemy zaliczyć ją do szlachetnych, doskonałych przy produkcji logo, tablic informacyjnych, tabliczek imiennych i wszelkiego rodzaju innych elementów przekazujących cenną treść.

Post-8e

Stal występuje w wielu grubościach, najczęściej wykorzystywane to 1 i 3mm, co nie znaczy, że nie da się zamówić innych. Wiąże się to jedynie z tym, że koszt takiego zamówienia wzrośnie dosyć mocno z powodu potrzeby produkcji takiej płyty na specjalne zamówienie. Planując wykorzystanie stali szczotkowanej dobrze jest więc wcześniej dowiedzieć się jakie wersje są możliwe do otrzymania, by nie przedstawić projektu niemożliwego do wykonania.

Post-8c

Zamawiając ten rodzaj tworzywa trzeba określić położenie szlifu. Poziom czy pion. Jak je wybrać? Oczywiście na podstawie grafiki i tekstu. Jeśli tekst lub grafika jest pionowa, szlif też powinien być pionowy. Jeśli pozioma, analogicznie.

Mając grubość i kierunek szlifu można zastanowić się nad uszlachetnieniami. Litry na stali można nadrukować, namalować, można je wygrawerować, można też nakleić je wykonane z innego tworzywa na blachę, jak i wyfrezować blachę na wylot i taką nakleić na pleksi, pcv, szkło barwione, wszystko, co wytworzy miły dla oka kontrast. Nagrawerowane treści można też wypełnić farbą, co tworzy wspaniały efekt wizualny, który trudno jest przeoczyć na tle innych, zwyczajnych tablic.

Elementy oznakowania ze stali szczotkowanej zamawiane są najczęściej przez firmy posiadające nowoczesne recepcje, kompelksy budynków biurowych, jak również przez kancelarie adwokackie czy przychodnie. Materiał polecamy wszytskim, którym zależy na tym, by ich oznakowanie kojarzyło się z profesjonalizmem i wysoką wagą prowadzonej działalności. W tym wydaniu stal szczotkowana sprawdza się idealnie. Pozwala ona wyróżnić się i skupić uwagę na właściwym przekazie. Jest to produkt najwyższej jakości, który zadowoli najbardziej nawet wymagającego odbiorcę.

Post-8d

Post-8b

Author image

About Agnieszka Urbanowicz

Oznakowanie biur i budynków jest nie tylko moją pracą ale i wielką pasją. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania lub wątpliwości związane z tym tematem. Kontakt: urbanowicz@oznakujbiuro.pl
  • Warszawa